Ga direct naar productinformatie
1 van 2

Asterix de Gallier Kostuum

Asterix de Gallier Kostuum

Normale prijs €22,45
Normale prijs Aanbiedingsprijs €22,45 Bespaar Liquid error (snippets/price line 103): Computation results in 'Infinity'%
Aanbieding Uitverkocht
Inclusief btw. Verzendkosten worden berekend bij de checkout.

Op voorraad

Maat

Asterix de Gallier, wie kent hem niet van Aterix en Obelix, de onoverwinnelijke Galliers die eeuwig vechten tegen de Romeinen, ooit in een toverdrankje gevallen en daardoor beresterk. Je kunt nu verkleed in het pak van deze Superheld, ook het kostuum van Obelix bij ons verkrijgbaar. Vergeet niet de bijpassende helm bij te bestellen. Het Asterix Kostuum bestaat uit het bovenstuk, broek en riem.

Maat 48-50
Borst (omtrek): 96-101 cm
Taille (omtrek): 82-83 cm
Heup (omtrek): 99-100 cm
Maat 52-54
Borst (omtrek): 104-108 cm
Taille (omtrek): 92-96 cm
Heup (omtrek): 108-112 cm

Meer dan 30 jaar een succes!
Vanaf €75,00 (tot 31kg) GRATIS verzenden*!
Alle details bekijken